-
Társaságunkról
- Bemutatkozás
- Győri vízellátás története
- Céginformáció
- Telephelyek
- Minőségirányítási rendszer
- Munkalehetőség
- Közbeszerzés
- Aktuális
- Szolgáltatásaink
- Ügyfélszolgálat
- Gy.I.K.
- Egyéb
- Kapcsolat
2009-ben új vastalanító épületet adtunk át Csorán, így a vastalanítók télen is működhetnek. Felújítás után új tetőszerkezetet kapott az 1000 m3-es tároló is.
A közelmúltban átadott korszerű frekvenciaváltós szivattyúegységekkel optimalizáltuk a három települést ellátó vízműrendszer energiafelhasználását és szivattyúzási menetrendjét.
A szili sportpálya mellett található mélyfúrású kutakból szivattyúzott vizet vas és mangántalanítás után juttatjuk el Szil, Zsebeháza és Magyarkeresztúr fogyasztóihoz.
A szennyvíztisztító telep kapacitását rövidesen növeljük. A szennyvízelvezető rendszer házi beemelőszivattyúi a folyamatos karbantartás mellett is gyakran meghibásodnak.
2007 őszén üzembe állíottuk a dél rábaközi szennyvíztisztító második blokkját, így jelentősen növekedett a tisztítótelep hatékonysága.
Jövőre elkészülhet az 500 millió forintos szennyvízberuházás Rábatamásiban. Spiteller László polgármester szerint decemberben eldőlhet, mely cég végzi a település legnagyobb beruházását...
A dinamikusan fejlődő rábaközi település mélyfúrású kútjaiból vas mangántalanító szűrőkön keresztül kerül az ivóvíz a Csorna-Kóny-Bősárkány regionális rendszerbe.
Csornán befejeztük a Szent István téri szennyvízátemelő felújítását. Déri István üzemmérnökség vezetőnk nyilatkozik a munkáról.
A vízellátó rendszer négy települést lát el ivóvízzel: Mórichidát, Árpást, Rábaszentmiklóst és Egyedet. A gerincvezetékek és a vízbekötések egyaránt műanyag (KMPVC) csövekből készültek. A vízműtelep területén lévő két mélyfúrású kútból védett rétegvízhez, artézi vízhez jutunk.
A szennyvízelvezető rendszer Rábatamási település szennyvízét gyűjti össze Az elosztóhálózat és a szennyvíztisztító 2013-tól működik, gravitációs csatornahálózat épült, köztéri szennyvízátemelőkkel.
A regionális vízműrendszer bősárkányi telephelye elsősorban a Tóköz településeit látja el ivóvízzel, de kapcsolatban áll Csorna és Kóny vízellátó hálózataival is.
2010 tavaszán felújítást kezdtünk a vízműtelep gépázában és az udvari vezetékeken, a vízellátás természetesen a munkálatok idején is folyamatos.
A Bogyoszló és Jobaháza közt található szépen karbantartott vízműtelepen nemrég cseréltük a gépház technológiai vezetékeit.
Ragyogott a húsvéti napsütésben a rábaközi Szilsárkány település vízműtelepe. A hetvenes években épült vízműtelepet a közelmúltban újítottuk fel. A parkosítás során aranyeső bokrok kerültek a vízműtelep kertjébe, melyek idén húsvétra virágba borultak.
A bősárkányi szennyvíz fogadása előtt növelnünk kell csornai szennyvíztisztítónk kapacitását, a munkálatok előkészítése folyamatban van.
Idén ünnepli várossá válásának 40. évfordulóját Csorna. Az évforduló alkalmából rendezett Rábaközi Napok főzőversenyén csapatunk ezüstérmet kapott!
Csorna térségéből több fogyasztónk jelezte, hogy egy udvarias, megnyerő modorú hölgy vízminőségi problémát emlegetve, telefonon kereste őket. A Pannon-Víz Zrt. elhatárolódik az akciótól.
A szennyvízelvezető rendszer négy település szennyvízét gyűjti össze: Mórichida, Árpás, Rábaszentmiklós és Egyed. Az elosztóhálózat és a szennyvíztisztító 2009-től működik, gravitációs csatornahálózat épült, köztéri szennyvízátemelőkkel.
A vízellátó rendszer három települést lát el ivóvízzel: Szanyt, Sobort, és Rábaszentandrást. Az elosztóhálózat és a vízműtelep 1969 és 1970 közt épült, Rábaszentandrás 1984-ben, Sobor 1988-ban csatlakozott a rendszerhez.
Új mélyfúrású kutat adtak át nemrég Rábapordány vízműtelepen, így jövő tavasztól már két jó minőségű víztermelő kút szolgálja ki a rábaközi vízműrendszer háromezer fogyasztóját.